Smokeware RVS Druippan Medium
€45.95 Oorspronkelijke prijs was: €45.95.€40.00Huidige prijs is: €40.00.
Met de Smokeware RVS Druippan vangt u vrijkomend vet, vocht en etensrestjes op zodat ze niet op de houtskool terechtkomen. Als u de ronde, RVS druippan met een laagje water vult, dan wordt de luchtvochtigheid binnen uw kamado hoger en uw gerechten nóg sappiger.
2 op voorraad
Categorieën: Aanbieding Non-Food, Accessoires Kamado Medium, Universele Accessoires, Smokeware
Tags: Smokeware, Smokeware RVS Druippan Medium
Beschrijving
Smokeware RVS Druippan Medium
Met de Smokeware RVS Druippan vangt u vrijkomend vet, vocht en etensrestjes op zodat ze niet op de houtskool terechtkomen. Als u de ronde, RVS druippan met een laagje water vult, dan wordt de luchtvochtigheid binnen uw kamado hoger en uw gerechten nóg sappiger.
De Smokeware druippan is een roestvrijstalen lekbak. Het betreft een zwaar en herbruikbaar model, dus koop nooit meer een wegwerp lekbak. De RVS druippan is zeer geschikt voor indirect koken want hij past perfect op de platesetter.
De Smokeware Druippan RVS samengevat:
- Diameter 30,5 cm en diepte 4 cm
- Hoogwaardige kwaliteit druippan
- Duurzaam Roestvij staal (304)
- Ideaal bij low & slow cooking
- Herbruikbaar en gemakkelijk te reinigen
We hebben ook de large versie: Smokeware RVS Druippan Large
Extra informatie
Gewicht | 0.5 kg |
---|
1 beoordeling voor Smokeware RVS Druippan Medium
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
Gerelateerde producten
-
Aanbieding!
Cooking plate met houten plank voor de Grill Guru
Gewaardeerd 5.00 uit 5€25.95Oorspronkelijke prijs was: €25.95.€20.95Huidige prijs is: €20.95. Bestel -
Magnetisch Messenblok Eiken op Natuurstenen Voet
Gewaardeerd 4.81 uit 5€79.95 Bestel -
Aanbieding!
Gietijzeren Grillrooster Compact – 34 cm
Gewaardeerd 4.86 uit 5€39.95Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€34.95Huidige prijs is: €34.95. Bestel -
Aanbieding!
Smokeware Hoge temperaturen Vilt (Nomex®)
Gewaardeerd 5.00 uit 5€34.95 – €44.95 Bestel Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –