CAMINA SAUVIGNON BLANC
€5.95
In de kleur licht geel met groene tinten. Groene & kruidige aroma’s in de neus worden aangevuld door grapefruit, honing & mango.
MINIMALE AFNAME WIJN IS 6 FLESSEN
12 op voorraad
Categorieën: La Mancha, Huiswijn, Spanje, Bodegas Cristo de la Vega, Witte wijn
Tags: witte wijn, huiswijn, camina, Bodegas Cristo de la Vega, camina Sauvignon Blanc
Beschrijving
In de kleur licht geel met groene tinten. Groene & kruidige aroma’s in de neus worden aangevuld door grapefruit, honing & mango. In de mond aangenaam verfrissend met knisperende zuren, en een aanhoudende afdronk.
Het wijndomein, Bodegas Cristo de la Vega, ligt in de regio La Mancha in Spanje. La Mancha omvat het centrale hoogplateau ten zuiden van Madrid, gelegen tussen de Montes (bergen) de Toledo en de Cerros (heuvels) de Cuenca, en tussen de Sierra Morena en La Alcarria. De streek omvat de helft van de hedendaagse provincies Cuenca, Toledo, Albacete en het grootste deel van de provincie Ciudad Real. De regio heeft twee nationale parken, Las Tablas de Daimiel en Cabañeros, en een natuurpark, las Lagunas de Ruidera.
La Mancha is altijd een belangrijk landbouwgebied geweest, met wijn, graan en schapen. Van de schapenmelk wordt Manchegokaas gemaakt.
Miguel de Cervantes gaf internationale bekendheid aan de regio en zijn windmolens met zijn personage Don Quichot de La Mancha.
- Kleur: Wit
- Wijnstreek: La Mancha
- Land: Spanje
- Druivenras: Spaanse Sauvignon Blanc
- Smaak: frisse, fruitige witte wijn
- Wijnhuis: Bodegas Cristo de la Vega
- Houdbaarheid: Enkele jaren
- Serveertemperatuur: 8 – 10°C
Extra informatie
Gewicht | 6 kg |
---|
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.